credits

CREDITS
Co je OXID eShop? OXID eShop je osvědčený a flexibilní nákupní košík software. Tisíce on-line podnikání na celém světě používají své rozsáhlé funkce pro vytvoření optimálních eCommerce řešení. Díky své modulární, state-of-the-art a standardy založené na architektuře, přizpůsobení je snadné. OXID eShop je vyvíjen OXID eSales, důvěryhodné Open Source eCommerce společnosti.
OXID eShop Community Edition
Tato kopie OXID eShop je distribuována za podmínek uvedených v licenci GNU General Public License verze 3 (GPLv3). Stručně shrnuto, GPL vám dává právo používat, upravovat a sdílet tuto kopii OXID eShop. Pokud se rozhodnete sdílet OXID eShop, můžete sdílet pouze za podmínek GPL. Pokud sdílíte upravenou verzi OXID eShop, tyto úpravy musí být rovněž umístěna pod GPL. Přečtěte si kompletní zákonné podmínky GPL nebo vidět GPLv3 FAQ oxid to.

OXID eShop Professional a Enterprise Edition. Tyto OXID eShop edice jsou distribuovány pod OXID komerčních licencí. Pro více informací, obraťte se na oxid eSales.
Třetích stran Software Tento produkt obsahuje určitý zdarma / open source software. Kompletní seznam softwaru třetích stran zahrnuty v OXID eShopu je veřejně přístupný.
Informace o autorských právech
Copyright © 2003-2010 OXID eSales, s částmi autorských práv jinými stranami.
2016-09-03
* s DPH, plus dopravné