Dodací a platební podmínky

Dodací a platební podmínky.

Objednávky zprovozněny - objednávejte jiřiny v E-obchodě již pro sezónu 2018/2019.

 Při objednávání používejte předtištěný objednávkový lístek. Pokud jej nebudete používat, napište v objednávce čísla i jména odrůd, aby nedošlo k jejich záměně. Každoročně vydáváme nový katalog a katalog z předešlého roku již pozbývá platnosti. Při objednávání doporučujeme připsat také nějaké náhradní odrůdy, protože se může stát, že nebudeme moci všechny zaslat. Pokud o žádné náhradní odrůdy nemáte zájem, uveďte to prosím v objednávce.  Doporučujeme při objednávání vždy uvádět i číslo Vašeho mobilního telefonu. Pošta po převzetí balíčku SMS zprávou informuje o dni doručení zásilky. Výrazně se tím zrychlí dodání rostlin a předejde se řadě problémům s doručením sazenic jiřin..
Objednávky zasílejte co nejdříve, protože zakázky rozesíláme podle pořadí došlých objednávek. Nabízíme také možnost telefonické objednávky, popř. dotazů na tel. čísle 325 643 741 nebo 604 756 795

Platební podmínky :
K ceně je nutno přičíst poštovné a balné dle sazebníku České pošty.
Cena : 1 zakořeněná řízkovaná rostlina 17,- Kč
Tyto ceny jsou konečné !

Dodací podmínky :
Rostliny začneme zasílat postupně po 15.5.2019. Nedostanete-li zásilku ihned po tomto datu, neurgujte ! Zásilky vyřizujeme postupně do konce května. Rostliny ještě v tomto roce plně vykvetou a vytvoří přezimování schopné hlízy. Způsob dodání :
Způsob odběru - dodání

1. Poštou – zasíláme na dobírku jako balík do ruky, připočítáme minimální balné a poštovné podle sazebníku České pošty (poštovné je dle váhy 140-160 Kč).
2. Osobně – možno odebrat kdykoliv v termínu od 21.4 do 26.5.2019. Prodej je každý den včetně víkendů a svátků v době od 8.00 hod do 17.00 hod. K osobnímu odběru telefonicky nevyzíváme.
Pokud se rozhodnete pro osobní odběr, můžete si u nás v tomto období nakoupit také široký sortiment balkónových květin, včetně mnoha novinek. Dále sadbu letniček, zeleniny, trvalek, okrasné keře, substráty, hnojiva, plastové květináče a truhlíky..


K osobnímu odběru telefonicky nevyzíváme.
* s DPH, plus dopravné